Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - emgok wspólnie z Burmistrz Strumienia Anna Grygierek ponownie zapraszają na 5 pikników, które będą się odbywały we czwartki lipca i sierpnia w godzinach 17:00-19:00, kolejno we wszystkich sołectwach! Pierwsze wydarzenie już 2 lipca w Zbytkowie!
WAKACYJNE PIKNIKI RODZINNE 2026 zapraszamy w godz. 17.00-20.00
ZBYTKÓW czwartek, 2 lipca 2026 teren przy OSP Zbytków
BĄKÓW czwartek, 16 lipca 2026 teren przy OSP Bąków
PRUCHNA czwartek, 13 sierpnia 2026 teren przy Gminnym Centrum Integracji Wsi
ZABŁOCIE czwartek, 20 sierpnia 2026 teren przy Chacie nad Zalewem
W PROGRAMIE: gry, zabawy, animacje gry ekologiczne duża dmuchanka i eliminator piana party żywa maskotka stoiska z watą, popcornem, lodami, goframi, pyszną kawą, zabawkami
Wstęp wolny! Zabierzcie ze sobą sprzęt piknikowy: koce, leżaczki, itp. W razie niepogody i tak serdecznie zapraszamy!